• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Нд
  • |
  • 11:00 - 19:00
Музей історії Кієва

[23.01.2017] Арт-проект “Внутрішня Японія”

afisha_a3_vnutr_japan_muzey-jpgslider

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»
та
Фонд культурних ініціатив “ArtHuss”
представляють арт-проект

 «Внутрішня Японія»

(01.02.2017 – 15.02.2017 р.)

Проект включено до переліку офіційних заходів Міністерства закордонних справ України та Посольства Японії в Україні, присвячених року Японії в Україні.

            1 лютого в МВЦ «Музей історії Києва» відкривається виставковий проект “Внутрішня Японія”,  приурочений року Японії в Україні. На виставці буде  представлено близько 30 робіт провідних українських художників, які продемонструють власне бачення Японії та культури цієї дивовижної країни.
«Внутрішня Японія» – виставка, що буде цікавою як тим, хто побував у Японії, так і тим, у кого поїздка до Країни Сонця, що сходить ще попереду. Японія – країна квітучої сакури, магічно-привабливий край гейш і самураїв, Соні та Тойоти, Мурасакі Сікібу та Муракамі Харукі. Здавалося б, цю країну витонченої екзотики знають усі, проте вона загадкова, як посмішка Джоконди – зачаровує, інтригує і багато чого приховує.
У багатьох реальних та уявних поціновувачів японської культури існує своя “Японія” як ідеал гармонічного поєднання краси та сили, витонченості та мужності, традицій та сучасності, холодного раціо і чутливості.
Якою ж є Японія для нас, українців? Японія зовнішня, реальна і Японія внутрішня, уявна? Як вони співіснують та уживаються між собою? Куди нас веде цей шлях на Схід?
На ці питання спробує дати відповідь проект “Внутрішня Японія”. Його мета – відтворити засобами візуального мистецтва ту роль, що відіграє японська культура у світогляді  українців, переосмислити кліше та встановити нові, інколи зовсім несподівані зв’язки і асоціації.
Окрім Києва проект буде представлено в інших містах України та в Японії. На виставці буде також презентовано каталог проекту.


Учасники проекту:
Андрiй Блудов, Сергій Гай, Микола Журавель, Костянтин Зоркін, Гамлет Зiнькiвський, Олексій Іванюк, Наталія Карпінська, Наталія Корф-Іванюк, Роман Романишин, Сергій Савченко, Петро Сметана, Денис Струк.

Куратор проекту: Андрій Накорчевський.

 

За підтримки:

-         Посольства Японії в Україні;

-         Міністерства закордонних справ України;

-         Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Довідкова інформація:

Організатор: Фонд Культурних Ініціатив “ArtHuss”

Офіційний медіа партнер: Інформаційний портал візуальної культури “CHERNOZEM”

Офіційний поліграфічний партнер: Фамільна типографія “Huss”

Партнери: архітектурно-ландшафтні компанії Akari Japanese Gardens та Integrum.

Продюсер: Костянтин Кожемяка

Проектний менеджер: Дар’я Кузнєцова

 


МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).
Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона)