• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Нд
  • |
  • 11:00 - 19:00
Музей історії Кієва

[17.05.2017] Персональна виставка живопису Владислава Шерешевського

slider

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»
 представляє

 персональну виставку живопису
Владислава Шерешевського

в рамках проекту «Kyїv art school»

 

 


31 травня в «Музеї історії Києва» в рамках продовження проекту «Kyїv art school» відкривається виставка «Доробок 13-17» відомого майстра сучасного гумору, гротеску та іронії – Владислава Шерешевського.

 

«Творчість Владислава можна було б назвати “енциклопедією пострадянського життя” – в українській його філії, певно, найжорсткішій з усіх, що існували на колишньому спільно-ідеологічному просторі. Кожне його явище він “припечатує” зворушливою фразою, влучним слівцем – словом, слоганом… Кожна картина – мов електричний розряд, магнієвий спалах лукавого сенсу, струс естетичної свідомості», – говорить мистецтвознавець Олег Сидор-Гібелинда.

«Творчий звіт-виставка «Доробок 13-17» у рамках проекту «Kyїv art school» презентує найцікавіші мої полотна останніх років, що переважно залишилися в моїй власності і увійшли до останнього альбому «Владислав Шерешевський. Доробок». Для мене важливо синхронізувати сприйняття сучасного живопису глядачем, проаналізувати глобальні зміни у системі цінностей соціуму, висвітлити питання нового суспільства та його героїв. На мою думку, ця виставка буде цікавою як моїм давнім поціновувачам, так і новим», – коментує художник Владислав Шерешевський.

Мета  проекту «Kyїv art school» – згадати історію становлення та розвитку Української академії мистецтв та організувати серію ретроспективних виставок відомихкиївських митців сучасності, що отримали професійну освіту в Києві.

«Громадська ініціатива «Друге дихання» вже вдруге долучилася до організації заходу, щоб надати можливість киянам та гостям столиці ознайомитися з творчістю відомих митців. Благодійною та соціальною складовою частиною проекту є поповнення фонду музею роботами київських художників, які живуть в столиці на перетині тисячоліть»,- зазначила співорганізатор проекту, автор громадської ініціативи «Друге дихання» Вікторія Джарти.

У рамках проекту в «Музеї історії Києва», відбудеться презентація нового каталогу Владислава Шерешевського. Організатори також обіцяють продовжити творчі вечори та цікаві зустрічі з київськими митцями, галеристами та арт-менеджерами.

«Ми маємо за честь виступити у ролі генерального партнера цього чудового проекту. Будуючи житлові комплекси, в першу чергу, ми дбаємо про комфорт майбутніх мешканців. Усвідомлюючи вагомість соціальної відповідальності бізнесу, ми iз задоволенням підтримуємо українське мистецтво, яке сьогодні потребує особливої уваги. Тільки спільними зусиллями ми зможемо примножити його та зберегти для наших дiтей!»,коментує Анна Насіковська, креативний директор групи компаній DIM.

Співорганізатор – Громадська ініціатива Вікторії Джарти«Друге дихання», Генеральний партнер – будівельно-інвестиційна компанія «DIM», освітній партнер – DEC Education, гастрономічний партнер офіційного відкриття виставки – Галицька ресторація Lemberg, Fashion-партнер заходу – бренд бездоганних чоловічих сорочок MaryMaks.

 МВЦ “Музей історії міста Києва”

вул. Б. Хмельницького, 7

Виставка триватиме з 31 травня по 2 липня.

Акредитація для ЗМІ за номером (096) 90 65 189 (Ілона)

 Куратор проекту – Дмитро Струк (068) 352 17 05